Wybrany wątek opinii

jeszcze nie ma na stronie komisji egzaminacyjnej, pijarzy i regent mają niewielu uczniów, to sobie obliczyli. Inna rzecz, że mają się pewnie czym pochwalić, to podali :)
(2020.08.04)
dzieci z tych szkół jest mała grupka, rodziców stać na korki, w publicznych pełen przekrój, więc średnia niższa, ale to nie znaczy, że poziom też
www (2020.08.04)
@www - Oczywiście, zgadza się
(2020.08.04)
Powrót do komentarzy