Wybrany wątek opinii
jeszcze nie ma na stronie komisji egzaminacyjnej, pijarzy i regent mają niewielu uczniów, to sobie obliczyli. Inna rzecz, że mają się pewnie czym pochwalić, to podali :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
dzieci z tych szkół jest mała grupka, rodziców stać na korki, w publicznych pełen przekrój, więc średnia niższa, ale to nie znaczy, że poziom też
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@www - Oczywiście, zgadza się
Do moderacji
Odpowiedz
1
0