Wybrany wątek opinii
Czemu nie podajecie wyników poszczególnych szkół?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Heniek W - Bo wstyd pewnie. Póki co tylko Pijarzy i Regent podali swoje wyniki. W porównaniu do średniej miasta te szkoły wypadły bardzo dobrze. Pewnie zresztą najlepiej, tak jak rok temu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2