Wybrany wątek opinii

Czemu nie podajecie wyników poszczególnych szkół?
Heniek W (2020.08.04)
@Heniek W - Bo wstyd pewnie. Póki co tylko Pijarzy i Regent podali swoje wyniki. W porównaniu do średniej miasta te szkoły wypadły bardzo dobrze. Pewnie zresztą najlepiej, tak jak rok temu.
Nika888 (2020.08.04)
Powrót do komentarzy