UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak naprawdę to nikt w tym mieście nie stawia na edukację. Sami pewnie mieli problemy w szkole a teraz są na urzędzie, to po co szkoła, najlepiej zawodówki i w tym mieście to wystarczy, tu się tylko standaryzuje i oszczędza, w innych miastach dba się o edukacje dzieci i młodzieży to i inwestorzy są, a u nas są i owszem Biedronki