UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeszcze nie ma na stronie komisji egzaminacyjnej, pijarzy i regent mają niewielu uczniów, to sobie obliczyli. Inna rzecz, że mają się pewnie czym pochwalić, to podali :)
jeszcze nie ma na stronie komisji egzaminacyjnej, pijarzy i regent mają niewielu uczniów, to sobie obliczyli. Inna rzecz, że mają się pewnie czym pochwalić, to podali :)