UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeszcze nie ma na stronie komisji egzaminacyjnej, pijarzy i regent mają niewielu uczniów, to sobie obliczyli. Inna rzecz, że mają się pewnie czym pochwalić, to podali :)


Anuluj