UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zaśmieczacy w Elblągu jest b. dużo. Także brudasów i niszczycieli zieleni. M. in. właściciele psów, złodzieje kwiatów rabatowych. Niektórzy mieszkańcy z trawnikami przy blokach bronią się instalowaniem ogrodzeń. i to chyba jedyne wyjście. .uważam, że Zarządzający miastem mogliby ułatwić możliwość instalowania powyższych ogrodzęń, może wtedy Elbląg zacznie wydlądać jak przyjazna oaza zieleni a nie jak w większości terenów zielonych zniszczone kuwety.