UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

proszę nie mylić starszych często nie radzących sobie ludzi w tym świecie jako żuli z obecną młodocianą patologią którą hormony roznoszą bo dla mnie żule to właśnie oni i każdego dnia prawie widzę jak się ta nasza młodzież zbiera pod blokiem drze jape pije alkohol a po krzakach młodociane panienki nadstawiają się myśląc że to ci ich rycerze na białych koniach. Policja przyjeżdża spisuje i tak w kółko. Nic sobie z tego nie robią a gdzie ci rodzice? Może już też rodziców w domach zastraszają albo biją. To właśnie ta żulernia śmieci i jest przyszłością tego narodu. UPADEK już bliski