UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pół roku już czekamy na Dojazdowej aby miasto sprzątnęło opony których jest ponad 60 i które są notorycznie podpalane przy ulicy Dojazdowej. Bydło zrobiło sobie tutaj śmietnik. Ostatnio udało mi się złapać dwóch bydlaków co przez kolka dni zwozili tu gruz i musieli posprzątać. J Nie myślcie ze jesteście bezkarni bo w krzakach już są kamery. Podle bydło.

Zssd

Anuluj