UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pół roku już czekamy na Dojazdowej aby miasto sprzątnęło opony których jest ponad 60 i które są notorycznie podpalane przy ulicy Dojazdowej. Bydło zrobiło sobie tutaj śmietnik. Ostatnio udało mi się złapać dwóch bydlaków co przez kolka dni zwozili tu gruz i musieli posprzątać. J Nie myślcie ze jesteście bezkarni bo w krzakach już są kamery. Podle bydło.
Czsgg