UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja napiszę prosto sam ostatnio maszerowałem przez nasze miasto z pustą butelką bo nie mogłem znaleźć śmietnika. .. ..

Mieszkaniec xxxx

Anuluj