Wybrany wątek opinii

Wystarczałoby postawić w takich miejscach śmietniki i przynajmniej po części rozwiązałoby to ten problem.
(2020.07.23)
Właśnie chodzi o to, że śmietnik jest 15m obok
Bors (2020.07.23)
Śmietnik lądował w rzece !!!!!
(2020.07.24)
Powrót do komentarzy