137
19.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
może Ty, w czynie społecznym????
(2020.07.19)
No tak gdyby policjant stał 3 km wcześniej to na pewno by nie z..... Ludzie to jednak naprawdę są d...
(2020.07.19)
Jakim dnem trzeba być żeby coś takiego napisać.
Emel (2020.07.19)
@dziunia - A co ma do tego liczba patroli? Wypadki są z różnych przyczyn, na wioskach często dzika zwierzyna wyskakuje przed maskę i już jest wypadek, a niektórzy wtedy jeszcze w panice skręcają, aby ominąć dzika i walną w 2 samochód, albo drzewo. Poza tym patroli jest mniej, bo coraz mniej jest chętnych do pracy w Policji, to skąd mają wziąć te patrole?
(2020.07.19)
Abstrahując do samego dzisiejszego zdarzenia i jego przyczyny, to muszę powiedzieć, że kobiety jeżdżą w większości źle. Jeżdżą bardzo szybko lub całkowicie tamuja ruch. Kierują jedna ręką, bo w drugiej telefon lub kosmetyk. Źle parkują. Zatrzymują się, gdzie chcą, bo to tylko na chwilę. Często jeżdżą mocnymi autami i nie są w stanie ich opanować. Kobiety chcą jeździć i to jest dobrze. Ale jeżeli czują, że jazda samochodem to nie jest ich środowisko, to niech przesiadać się do autobusu. Facetow zresztą też to dotyczy.
2020 (2020.07.19)
@dziunia - Z takim podejściem to najlepiej żeby policjant stał na każdym rogu. Widzisz coś niepokojacego to zadzwoń i zgłoś. Myślisz że liczba wypadków to wina policji??. A może brawura i brak wyobraźni
Wkwk (2020.07.19)
Baby na traktory.
Yty (2020.07.19)
A ile jest tej Policji, bo chyba ok 100 tys funkcjonariuszy, ciekawe jak niby taka liczba ma być ciągle na drogach, skoro część pracuje w kryminalnej, część musi dowozić do sądów i prokuratur, część jest dzielnicowymi, część pilnuje ambasad i VIP-ów, to ilu zostaje na to, aby pilnować porządku na drogach? To ludzie sami powinni dbać o swoje bezpieczeństwo, no i infrastruktura drogowa, przejścia bezkolizyjne, wiadukty, aktywne przejścia, czy podziemne, albo kładki i ścieżki rowerowe, chodniki, oświetlenie. Jak pobudowali nową S7 to liczba wypadków drastycznie się zmniejszyła, kto pamięta tą starą 7 z koleinami to wie ile tam stało krzyży przy poboczach. Teraz z wiosek i mniejszych miasteczek do Elbląga czy Pasłęka jest ruch bezkolizyjny, bo są wiadukty, a kiedyś w takim Krośnie to co chwila były wypadki, bo ludzie wymuszali pierwszeństwo, aby przejechać na 2 stronę. Teraz tego nie ma.
(2020.07.19)
@Wkwk - No dokładnie, chyba co 2 w Polsce musiałby być policjantem, żeby tak było. :D
(2020.07.19)
Aktualnie w polskiej Policji ustalono ponad 103 tysiące etatów, a obecnie zatrudnionych jest około 98 tysięcy funkcjonariuszy na różnych stanowiskach, tak, że do bieżącej służby patrolowej i operacyjno - dochodzeniowej w ciągu doby wystawianych jest średnio od 70 do 75 tysięcy policjantów. Trzeba pamiętać, że obok realizujących zadania bezpośrednie, część z nich wykonuje inne prace niezbędne do zapewnienia właściwego funkcjonowania, a także policjanci są na urlopach, szkoleniach i zwolnieniach lekarskich.
TTT. (2020.07.19)

info

2  
  1