UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
A ile jest tej Policji, bo chyba ok 100 tys funkcjonariuszy, ciekawe jak niby taka liczba ma być ciągle na drogach, skoro część pracuje w kryminalnej, część musi dowozić do sądów i prokuratur, część jest dzielnicowymi, część pilnuje ambasad i VIP-ów, to ilu zostaje na to, aby pilnować porządku na drogach? To ludzie sami powinni dbać o swoje bezpieczeństwo, no i infrastruktura drogowa, przejścia bezkolizyjne, wiadukty, aktywne przejścia, czy podziemne, albo kładki i ścieżki rowerowe, chodniki, oświetlenie. Jak pobudowali nową S7 to liczba wypadków drastycznie się zmniejszyła, kto pamięta tą starą 7 z koleinami to wie ile tam stało krzyży przy poboczach. Teraz z wiosek i mniejszych miasteczek do Elbląga czy Pasłęka jest ruch bezkolizyjny, bo są wiadukty, a kiedyś w takim Krośnie to co chwila były wypadki, bo ludzie wymuszali pierwszeństwo, aby przejechać na 2 stronę. Teraz tego nie ma.