UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dziunia - Z takim podejściem to najlepiej żeby policjant stał na każdym rogu. Widzisz coś niepokojacego to zadzwoń i zgłoś. Myślisz że liczba wypadków to wina policji??. A może brawura i brak wyobraźni

Wkwk

Anuluj