UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dziunia - Z takim podejściem to najlepiej żeby policjant stał na każdym rogu. Widzisz coś niepokojacego to zadzwoń i zgłoś. Myślisz że liczba wypadków to wina policji??. A może brawura i brak wyobraźni
Wkwk
@dziunia - Z takim podejściem to najlepiej żeby policjant stał na każdym rogu. Widzisz coś niepokojacego to zadzwoń i zgłoś. Myślisz że liczba wypadków to wina policji??. A może brawura i brak wyobraźni
Wkwk