A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i bardzo dobrze im już jedna nie musi się śpieszyć
oby was powykręcało w tym portelu za swoją cenzure
Mam propozycję dla wszystkich którzy obrażają kobietę która zginęła. Do cholerny darujcie sobie te komentarze że względu na jej bliskich oni to czytają i dla nich to tragedia. Nie życzę nikomu przechodzić tego na własnej skórze. A rodzinie współczuję
wolne media - jestem za ale na pewno nie w wykonaniu peowcow i komuchów co byli za akta 1 i 2 oni jak za dawnych czasów tylko cenzura
a po co czytają niech nie czytają niech idą popłakać nad głupotą bo nic innego nie zostało a później po rozum do głowy i reszcie swej rodziny niech po olśnieniu mówią aby jeździli prawidłowo. Nikt jej nie zgwałcił, nie napadł, nie obrabował nie dokonał czynu karalnego więc sama sobie swój los wybrała niestety niszcząc po drodze innym jeszcze życie współpasażerom. Nie moja noga ani twoja była na pedale gazu więc czemu mamy nie komentować piratów drogowych co zabijają ludzi na drogach. Nie chcesz nie czytaj idź do kościoła i módl się o zbawienie jej duszy
a po co czytają niech nie czytają niech idą popłakać nad głupotą bo nic innego nie zostało a później po rozum do głowy i reszcie swej rodziny niech po olśnieniu mówią aby jeździli prawidłowo. Nikt jej nie zgwałcił, nie napadł, nie obrabował nie dokonał czynu karalnego więc sama sobie swój los wybrała niestety niszcząc po drodze innym jeszcze życie współpasażerom. Nie moja noga ani twoja była na gazie więc czemu mamy nie komentować piratów drogowych co zabijają ludzi na drogach. Nie chcesz nie czytaj idź do kościoła i módl się o zbawienie jej duszy
Ostatnia najbardziej udana akcja elbląskiej policji to nalot na Biedronkę i łapanka klientów bez maseczek. Słupki skuteczności poszybowały w górę a męstwo i odwaga nie ma sobie równych na całym świecie.
a samolot znów brzęczy nad miastem :(
a czym się różni taki skoczek od każdego pirata drogowego? Niczym każdy z nich żądny adrenaliny więc niech się nią napchają do bólu najlepiej serca niektórzy nie wiedzą co to umiar i wszystkiego im mało
a ja mam pytanko do portelu czy nie może zrobić jakiejś stałej tabelki informacyjnej gdzie i jaki jest stopień zanieczyszczenia kompielisk w naszym regionie i na mierzeji bo za bardzo nie mam ochoty pływać między odchodami naszej warszafskiej elyty. Aktualnie w tv widziałem że nasze niedalekie niedoszłe uzdrowisko położone nad zatoką sztuki czyli spoocie ma zamknięte plaże bo sinice są zapewne z powodu pisowskiej zarazy i 500sraczki
niech portel który nie ma za dużo mądrego do napisania szukając sensacji nie wstawia tu takich artykułów z wypadków i zdjęć to unikniecie hejtu. Jak ktoś będzie chciał wiedzieć co i gdzie się stało wejdzie na strony policji odpowiedzialnej za ten temat. Skupcie się na sprawach ważnych dla mieszkańców a nie jak hieny żerujecie na tragedii ludzkiej