UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@dziunia - A co ma do tego liczba patroli? Wypadki są z różnych przyczyn, na wioskach często dzika zwierzyna wyskakuje przed maskę i już jest wypadek, a niektórzy wtedy jeszcze w panice skręcają, aby ominąć dzika i walną w 2 samochód, albo drzewo. Poza tym patroli jest mniej, bo coraz mniej jest chętnych do pracy w Policji, to skąd mają wziąć te patrole?