A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jedz wolno, piec minut nie zbawi, masz szanse gdy wylądujesz tam gdzie zawsze jest dachowanie, bardzo groźne przy hamowaniu sa mokre białe pasy na jezdniach na których zawsze jest drobny nie zmyty pył jedziesz po nim jak po lodzie a co dalej to dodaj sobie sam
Kur. a jak czytam te tłumaczenia odnośnie zbyt mało policjantów to aż się gotuję !!!!! Takich jakich teraz macie to dziesięciu na jednej drodze nic nie dadzą a po drugie trzeba najpierw chcieć pracować i rozwiązywać problemy obywateli ! Odnośnie dzielnicowych na terenach wiejskich to zapytajcie się ludzi tam mieszkających, kiedy takowego widzieli, jestem pewien, że wiele lat nie był widoczny. Poza tym jak zadzwonisz do dzielnicowego to w ogóle nie odbierają telefonów. Także przestańcie pieprzyć głupoty o problemach kadrowych jak tym, co to tam pracują brak ochoty cokolwiek się chociaż trochę wysilić !
@yeti z żuław - ?????
wolno to jadą wszyscy od Nowego Dworu na całą Mierzeje szczególnie w weekend bo są korki nie do objechania i średnia wychodzi 15 km/h za to na całej E7 LEWYM PASEM JAK KTOŚ JEDZIE 150 OBOK TO NA NIEGO TRĄBIĄ I MIGAJĄ ŚWIATŁAMI ŻE ZAWALIDROGA. Auta są coraz szybze i bezpieczniejsze a w Polsce dopiero co pobudowali po 2 pasy jak Gierkówkę w latach siedemdziesiątych gdzie jechał tar, Żuk, maluch i syrenka 105.Gdzie bezpieczne autobahny na możliwości samochodów ojca dyrektora i elity politycznej ?
skoro policja tak hucznie co według mnie jet nieprawdą ogłasza że jest bezpiecznie i w ogóle the best to może zacznijmy od nich wymagać i wytykać błędy bo nie mają o tym pojęcia w natłoku wymagań o statystyki, nie słuchają głosu społeczeństwa i nie ma ich tam gdzie jest największe zagrożenie, natomiast są tam gdzie łatwo złapać na prostej za prędkość gdzie zabudowanie lub zagrożenie minimalne i nie było tam wypadku od lat. Jeżeli ię mylę to mnie poprawcie.
Na komendzie snie da się sprawdzić ale w komendzie już tak
"Na miejscu zdarzenia pracują policyjni technicy oraz prokurator"Takie pytanie delikatne. Czy wszyscy zostali przebadani w niedziele rano na zawartość alkoholu w paracy ?
ja nie jestem policjantem ale się dziwię że tak na nich jedziecie. Oni mają inne zadania a nie na każdym kilometrze patrzeć jak obywatele jeżdżą bo gdyby stali to byście gadali że policyjne państwo i wszędzie policja. Barany jedne nauczcie się jeździć i dostosowywać prędkość do warunków i przepisów a nie do własnego EGO i portfela. Pilnujcie swoich popędów, żon, mężów, pieniędzy interesów itd. zacznijcie dbać sami o siebie a nie tylko wołanie o ciągłą pomoc i ratunek do wszystkich. Zacznijcie myśleć bo policja nie rozwiąże waszych problemów bo bez urazy i zbytnich aluzji ale tam orłów nie zatrudniają. Policja to narzędzie władzy do kontroli baranków a jak się kilka gdzieś pogubi to myślicie że się państwo zawali?
to wasze stopy i ręce kierują pojazdami a nie policji. Policja jak złapie ma wlepić mandat i powinna jeszcze kopa wypalić za narażanie innych
@dziunia - Odnośnie m. Wiktorowa i Wikrowa to policja praktycznie wszystkich tych chuliganów zna przykładowo z pojazdu marki seat koloru brązowego, vw passat koloru czarnego, ,srebrnego, motocyklistów z Wikrowa i inne pojazdy. Zresztą co chwila jeżdżą innymi autami. Tam policja nie ma co ustalać tylko działać i miejmy nadzieję, że to zrobią, żeby mieszkańcy mogli odpocząć od tych dzikusów.