UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kur. a jak czytam te tłumaczenia odnośnie zbyt mało policjantów to aż się gotuję !!!!! Takich jakich teraz macie to dziesięciu na jednej drodze nic nie dadzą a po drugie trzeba najpierw chcieć pracować i rozwiązywać problemy obywateli ! Odnośnie dzielnicowych na terenach wiejskich to zapytajcie się ludzi tam mieszkających, kiedy takowego widzieli, jestem pewien, że wiele lat nie był widoczny. Poza tym jak zadzwonisz do dzielnicowego to w ogóle nie odbierają telefonów. Także przestańcie pieprzyć głupoty o problemach kadrowych jak tym, co to tam pracują brak ochoty cokolwiek się chociaż trochę wysilić !


Anuluj