A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dziwne albo złom 20 letni albo prtędkość
T co o za samochod ze peka opona czy coś innego kto przegląd odpisł na taki zlom
a co powiesz kierowcom którzy nie mieli wypadków, jeżdżą bezpiecznie a policje uważają za problem? Nie mają pojęcia o zagrożeniach tylko kierują się wyłącznie mandatami co nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem. Chcieli kamer że niby im pomogą. Prawda wyszła na jaw. Teraz kierowcy mają kamery prze kłamstwem, manipulacją, brutalnością, chamstwem i manipulacją policji. Dość tego !!!
na takiej drodze wypadek smiertelny. .. .. nie do pojęcia, co trzeba zrobić. .. .. nie ogarniam, . .. .. malowała się, telefon. .. .. hi hi ha ha nie czaję. .. .. a już ponad 30 lat jeżdżę. .. ..
coś nie widać policyjnych troli z lajkami do góry. Zapytam z obawą czy jutro wszyscy będą trzeźwi przed służą po weekendzie nad morzem? Doradzam alkomat przed wejściem do komendy w celu uniknięcia problemów kolegom.
dziwnych czasów doczekałem. .. .. baba się rozpieprzyła autem a winna temu policja. .. .. hmmmmm. no kurde spadłem po pijoku ze schodów, muszę straż miejską pozwać. .. ..
@A.Ba - # Na komendzie snie da się sprawdzić ale w komendzie już tak# Poprawiasz kogoś a sam zobacz, co sam dokładnie napisałeś (aś). Nie cierpię takich mądrali !
Zawsze będziesz w mojim sercu dałaś mi chwilę których nie zapomnę
@podpapugami - Nieudolność boli, co??? Bądźcie na drogach obecni, ale nie statystycznie albo w internecie a wypadków będzie na pewno mniej !!! Tego akurat jestem pewien !
skoro mamy taką a nie inną policje a najważniejszym priorytetem nie jest bezpieczeństwo na dworcach, na Olimpii bo wszyscy nie odpowiadają pałkarzom policyjnym i są w porządku to za każdy wypadek odpowiada pośrednio policja.