UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

skoro policja tak hucznie co według mnie jet nieprawdą ogłasza że jest bezpiecznie i w ogóle the best to może zacznijmy od nich wymagać i wytykać błędy bo nie mają o tym pojęcia w natłoku wymagań o statystyki, nie słuchają głosu społeczeństwa i nie ma ich tam gdzie jest największe zagrożenie, natomiast są tam gdzie łatwo złapać na prostej za prędkość gdzie zabudowanie lub zagrożenie minimalne i nie było tam wypadku od lat. Jeżeli ię mylę to mnie poprawcie.