UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
skoro policja tak hucznie co według mnie jet nieprawdą ogłasza że jest bezpiecznie i w ogóle the best to może zacznijmy od nich wymagać i wytykać błędy bo nie mają o tym pojęcia w natłoku wymagań o statystyki, nie słuchają głosu społeczeństwa i nie ma ich tam gdzie jest największe zagrożenie, natomiast są tam gdzie łatwo złapać na prostej za prędkość gdzie zabudowanie lub zagrożenie minimalne i nie było tam wypadku od lat. Jeżeli ię mylę to mnie poprawcie.