UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wolno to jadą wszyscy od Nowego Dworu na całą Mierzeje szczególnie w weekend bo są korki nie do objechania i średnia wychodzi 15 km/h za to na całej E7 LEWYM PASEM JAK KTOŚ JEDZIE 150 OBOK TO NA NIEGO TRĄBIĄ I MIGAJĄ ŚWIATŁAMI ŻE ZAWALIDROGA. Auta są coraz szybze i bezpieczniejsze a w Polsce dopiero co pobudowali po 2 pasy jak Gierkówkę w latach siedemdziesiątych gdzie jechał tar, Żuk, maluch i syrenka 105.Gdzie bezpieczne autobahny na możliwości samochodów ojca dyrektora i elity politycznej ?


Anuluj