UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja nie jestem policjantem ale się dziwię że tak na nich jedziecie. Oni mają inne zadania a nie na każdym kilometrze patrzeć jak obywatele jeżdżą bo gdyby stali to byście gadali że policyjne państwo i wszędzie policja. Barany jedne nauczcie się jeździć i dostosowywać prędkość do warunków i przepisów a nie do własnego EGO i portfela. Pilnujcie swoich popędów, żon, mężów, pieniędzy interesów itd. zacznijcie dbać sami o siebie a nie tylko wołanie o ciągłą pomoc i ratunek do wszystkich. Zacznijcie myśleć bo policja nie rozwiąże waszych problemów bo bez urazy i zbytnich aluzji ale tam orłów nie zatrudniają. Policja to narzędzie władzy do kontroli baranków a jak się kilka gdzieś pogubi to myślicie że się państwo zawali?