UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ja nie jestem policjantem ale się dziwię że tak na nich jedziecie. Oni mają inne zadania a nie na każdym kilometrze patrzeć jak obywatele jeżdżą bo gdyby stali to byście gadali że policyjne państwo i wszędzie policja. Barany jedne nauczcie się jeździć i dostosowywać prędkość do warunków i przepisów a nie do własnego EGO i portfela. Pilnujcie swoich popędów, żon, mężów, pieniędzy interesów itd. zacznijcie dbać sami o siebie a nie tylko wołanie o ciągłą pomoc i ratunek do wszystkich. Zacznijcie myśleć bo policja nie rozwiąże waszych problemów bo bez urazy i zbytnich aluzji ale tam orłów nie zatrudniają. Policja to narzędzie władzy do kontroli baranków a jak się kilka gdzieś pogubi to myślicie że się państwo zawali?