UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kur. a jak czytam te tłumaczenia odnośnie zbyt mało policjantów to aż się gotuję !!!!! Takich jakich teraz macie to dziesięciu na jednej drodze nic nie dadzą a po drugie trzeba najpierw chcieć pracować i rozwiązywać problemy obywateli ! Odnośnie dzielnicowych na terenach wiejskich to zapytajcie się ludzi tam mieszkających, kiedy takowego widzieli, jestem pewien, że wiele lat nie był widoczny. Poza tym jak zadzwonisz do dzielnicowego to w ogóle nie odbierają telefonów. Także przestańcie pieprzyć głupoty o problemach kadrowych jak tym, co to tam pracują brak ochoty cokolwiek się chociaż trochę wysilić !