51
18.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jeśli nikomu innemu nic się nie stało to olał ją pies albo nie zachowała odstępu albo się zagapiła SAMO UKARANIE natychmiastowe może zmądrzeje panienka z okienka
(2020.07.18)

info

8  
  3
ach te blondynki piękne włosy puste główki
(2020.07.18)

info

6  
  8
Haha przy hamowaniu wpadła w poślizg?? To opony starsze od auta i być może właścicielki?? Czy nowe zimóweczki które się robią lejące jak smoła przy 30 +. Na drodze z Pasłęka w kierunku Elbląga to już Pasłęk jest tak rozpoznawalny??
Ciekawski (2020.07.18)

info

5  
  5
Pewnie gapiła się na ten cholerny warczący samolot, który uprzykrza nam normalne życie od rana do wieczora !!!! Nie ma jednak nikogo w Elblągu z jajami, żeby uziemił tego haśliwego latającego złomu !!!!
głuchy od hałasu (2020.07.18)

info

9  
  19
To jeszcze raz ja. .. ta linka holownicza na zdj. głównym to po co na drodze ekspresowej?? I czy zbieżność robiona była?? Może u oponiaża na Warszawskiej??
Ciekawski (2020.07.18)

info

2  
  2
na zachodzie elektryczne samoloty wyciągają w górę szybowce u nas stary kukuruźnik. Tylko czekać kiedy w Elblągu spadnie ten latający trup i zabije kilka osób. Przesadzam czyżby przecież w Polsce takie wypadki to po kilka w roku w różnych miastach. Tylko czekać katastrofy
(2020.07.18)

info

6  
  11
@jamaleg -w ubliżaniu jesteś mistrzem, ale z ortografią to u Ciebie cieniutko, oj cieniutko!
(2020.07.18)
@Jamaleg - Nie placz, ta konserwacja trwa od prawie tygodnia i nikt nie mogl przewidziec ze jasnie pan hrabia bedzie dzis jechac do Gdanska. Pozniej sa placze ze drogowcy nic nie robia.
e,. (2020.07.18)
@e,. - Jest sezon, slabszy bo slabszy. wiadomo dlaczego. .. ale nie od dzis wiadomo, ze w weekendy sezonowe jest zwiekszony ruch i takie prace powinny byc przeprowadzone przed sezonem, albo po, a najlepiej w okresie nocnym, jakos malowanie pasow u nas zrobiono noca, czyli kwestia dobrego pomyslu i organizacji
all (2020.07.18)
@e,. - Nie można było tego zrobić we wrześniu lub w czerwcu?
Jamaleg (2020.07.18)