UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Haha przy hamowaniu wpadła w poślizg?? To opony starsze od auta i być może właścicielki?? Czy nowe zimóweczki które się robią lejące jak smoła przy 30 +. Na drodze z Pasłęka w kierunku Elbląga to już Pasłęk jest tak rozpoznawalny??

Ciekawski