UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na zachodzie elektryczne samoloty wyciągają w górę szybowce u nas stary kukuruźnik. Tylko czekać kiedy w Elblągu spadnie ten latający trup i zabije kilka osób. Przesadzam czyżby przecież w Polsce takie wypadki to po kilka w roku w różnych miastach. Tylko czekać katastrofy


Anuluj