UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na zachodzie elektryczne samoloty wyciągają w górę szybowce u nas stary kukuruźnik. Tylko czekać kiedy w Elblągu spadnie ten latający trup i zabije kilka osób. Przesadzam czyżby przecież w Polsce takie wypadki to po kilka w roku w różnych miastach. Tylko czekać katastrofy