UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Haha przy hamowaniu wpadła w poślizg?? To opony starsze od auta i być może właścicielki?? Czy nowe zimóweczki które się robią lejące jak smoła przy 30 +. Na drodze z Pasłęka w kierunku Elbląga to już Pasłęk jest tak rozpoznawalny??

Ciekawski

Anuluj