UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na zachodzie elektryczne samoloty wyciągają w górę szybowce u nas stary kukuruźnik. Tylko czekać kiedy w Elblągu spadnie ten latający trup i zabije kilka osób. Przesadzam czyżby przecież w Polsce takie wypadki to po kilka w roku w różnych miastach. Tylko czekać katastrofy