UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie gapiła się na ten cholerny warczący samolot, który uprzykrza nam normalne życie od rana do wieczora !!!! Nie ma jednak nikogo w Elblągu z jajami, żeby uziemił tego haśliwego latającego złomu !!!!

głuchy od hałasu

Anuluj