UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie gapiła się na ten cholerny warczący samolot, który uprzykrza nam normalne życie od rana do wieczora !!!! Nie ma jednak nikogo w Elblągu z jajami, żeby uziemił tego haśliwego latającego złomu !!!!
głuchy od hałasu