51
18.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O co ci chodzi, odpisz mistrzu ortografii. Potencjalny wszystko znafco nawet jak ci klawiatura w smartfonie wkleja, ,. ujowe znaki"
Jamaleg (2020.07.18)
Jamaleg geniuszu po gimnazjum. .. most jest nad rzeką, nad drogą jest wiadukt.
el presidento z pomorza (2020.07.18)
@Jamaleg - Albo w grudniu lub styczniu?
(2020.07.18)
@Jamaleg - Bo najlepsze remonty sa w sezonie urlopowym i po 15:00 jak ludzie wracaja z pracy do domow. Zryte łby, to mało powiedziane, ale w tym chorym kraju nikt normalny nie zajmuje stanowisk kierowniczych.
Yo (2020.07.18)
Sam jesteś babsko!!!
(2020.07.18)
A co to za bolid, ze z przodu i z tylu kola sie skrecaja?
Wiesiu (2020.07.18)
Ale w styczniu ja mam urlop, w grudniu zaś mój chłopak.
Janeek (2020.07.18)
@Wiesiu - Wieś kałdi 😂😂
Szczery do bólu (2020.07.18)
Ktoś napisał zacytuję: "na zachodzie elektryczne samoloty wyciągają w górę szybowce u nas stary kukuruźnik. Tylko czekać kiedy w Elblągu spadnie ten latający trup i zabije kilka osób. "- I chyba na to czekają, żeby się tak stało, zresztą jak zawsze, najpierw musi być tragedia, żeby cała elita ruszyła dupki. Poza tym ten samolot lub samoloty mają jakieś żrące wycieki, które są zauważalne na trawnikach - plamy wypalonej trawy, dziś piękna zielona trawka a na drugi Dzień rano całe połacie wypalonej trawy, czasami w dziesiątkach miejsc. Nigdy nie wiadomo, czy dla nas ludzi nie jest to też niebezpieczne skoro tak szybko wypala trawy. Może ktoś się tym w końcu zajmie (może WIOŚ )????
(2020.07.19)
Jazda na zderzaku, to oprócz prędkości najgorsza plaga na naszych drogach. Niebawem wchodzi przepis powodujący utratę prawa jazdy za przekroczenie 50km/h po za terenem zabudowanym. I dobrze bo jak widzę auto jadące około 200km/h i wsiadające 5 mb na zderzak komuś, to sie zastanawiam czy, ten kierowca powinien mieć prawo jazdy.
Jazdanazderzaku (2020.07.19)