UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jamaleg - Nie placz, ta konserwacja trwa od prawie tygodnia i nikt nie mogl przewidziec ze jasnie pan hrabia bedzie dzis jechac do Gdanska. Pozniej sa placze ze drogowcy nic nie robia.

e,.

Anuluj