UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jeszcze raz ja. .. ta linka holownicza na zdj. głównym to po co na drodze ekspresowej?? I czy zbieżność robiona była?? Może u oponiaża na Warszawskiej??

Ciekawski

Anuluj