UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jeszcze raz ja. .. ta linka holownicza na zdj. głównym to po co na drodze ekspresowej?? I czy zbieżność robiona była?? Może u oponiaża na Warszawskiej??
Ciekawski
To jeszcze raz ja. .. ta linka holownicza na zdj. głównym to po co na drodze ekspresowej?? I czy zbieżność robiona była?? Może u oponiaża na Warszawskiej??
Ciekawski