Wybrany wątek opinii
Jechałem dzisiaj do Gdańska. W szczycie sezonu zryte łby wzięli się na malowanie mostu przed nowym dworem Gdańskim i zrobił się korek na 10 km. Brawo geniusze drogowcy
Do moderacji
Odpowiedz
96
2
@Jamaleg - Widzialem ok. 12 to ze starej 7,zaczynalo korkowac sie przed Jazowa. Ruch na starej, jak za dawnych czasow, sadzilem. ze cos sie tam stalo
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
@Jamaleg - Nie placz, ta konserwacja trwa od prawie tygodnia i nikt nie mogl przewidziec ze jasnie pan hrabia bedzie dzis jechac do Gdanska. Pozniej sa placze ze drogowcy nic nie robia.
Do moderacji
Odpowiedz
4
14
@e,. - Jest sezon, slabszy bo slabszy. wiadomo dlaczego. .. ale nie od dzis wiadomo, ze w weekendy sezonowe jest zwiekszony ruch i takie prace powinny byc przeprowadzone przed sezonem, albo po, a najlepiej w okresie nocnym, jakos malowanie pasow u nas zrobiono noca, czyli kwestia dobrego pomyslu i organizacji
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
@e,. - Nie można było tego zrobić we wrześniu lub w czerwcu?
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@Jamaleg - Albo w grudniu lub styczniu?
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
@Jamaleg - Bo najlepsze remonty sa w sezonie urlopowym i po 15:00 jak ludzie wracaja z pracy do domow. Zryte łby, to mało powiedziane, ale w tym chorym kraju nikt normalny nie zajmuje stanowisk kierowniczych.
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
Ale w styczniu ja mam urlop, w grudniu zaś mój chłopak.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@e,. - Takie prace powinno się wykonywać poza sezonem thebilu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0