A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak naprawdę jestem ciekaw! Jego złote myśli zapisuję sobie jeszcze kiedyś się przydadzą!
@Koczkodan - Elbląg odżyje za trzy lata, myślę że będzie miał wreszcie prezydenta.
To bądź za PiSem, nie musisz ich kochać, ale według mnie- konkrety się liczą, a jest ich sporo, w tym ta inwestycja, jeszcze jedno, Elbląg powinien znaleźć się w województwie pomorskim, z dziurą na wschodzie zginiemy.
@Cz - Ech wy wieczni malkontenci dla was mogłoby nic nie powstawać. Najlepiej zaoralibyście to miasto. Napisz mi panie misiu w co Ty w ogóle wierzysz?
@Cz - Zalew syfiasty, bo Moskale brudzą najwięcej.
@WaldemarKasta - Wierzę w jednego PRZYWÓDCĘ JAROSŁAWA POLSKĘZBAWA NAJDROŻSZEGO i marionetki jego JEDYNEGO i WSPANIAŁEGO. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
Koszt tego marnotrawstwa to już oficjalnie podane przez żónt umiłowanego pana premiera Morawieckiego 2 200 000 000 zł. Nie obejmuje on żadnych dodatkowych działań, to tylko kaczy dół ! Most w Nowakowie i kanał żeglugowy przez Zalew Wiślany to całkowicie inna bajka i nawet jeśli zostanie zrealizowana to pozostaje problem braku infrastruktury w Elblągu. GM gratuluje PARTII. .. Udało jej się wmówić części społeczeństwa, że atrakcja turystyczna za 2,2 mld to dobry interes dla regionu. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Może tak szanowna Redakcja spróbowałaby się dowiedzieć o losy decyzji środowiskowej inwestycji, którą ono warunkuje. .. a o której już nic nie wiadomo. .. bo inwestycja śmiało idzie pilotowana przez umiłowaną siłę przewodnią, PARTIĘ ! To może już nikomu nie będą potrzebne takie dokumenty. .. w końcu jesteśmy u siebie. .. !
Za dużo wielokropek w twoich wypowiedziach. Słówek brakuje? Widać orlem z polskiego też nie jesteś.
@GłębokaMyśl - wiwat misiu płytka GłębokaMyśl
Tak z niemieckiego jestem lepszy. .. Jak ten pis nam wszystkim już mózgi zaorał. .. Tak nam wszystkim polakom. .. PiS to nie jest Polska!To tylko rząd który ją reprezentuje a robi to w sposób destrukcyjno-niszczycielski. A i jeszcze jedno, tak Elbląg powinien być w pomorskim już 20 lat temu!!!Gdańsk naszym bratem!!!