UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To bądź za PiSem, nie musisz ich kochać, ale według mnie- konkrety się liczą, a jest ich sporo, w tym ta inwestycja, jeszcze jedno, Elbląg powinien znaleźć się w województwie pomorskim, z dziurą na wschodzie zginiemy.


Anuluj