Wybrany wątek opinii

Nie jestem za PISem ale za to ich popieram. Inwestycja w przyszłość, która przyniesie wymierne efekty i ożywi region.
(2020.07.16)
Łyknąłeś jak młody pelikan a teraz za miskę ryżu do roboty.
(2020.07.16)
ty lyknales jak mlody pelikan dezinformacje robienia za miske ryzu slow wyrwanych z kontekstu ale jak obrzucac blotem to pierwszy
(2020.07.16)
Z kontekstu. .. Betony pisowskie. .. Masakra
(2020.07.16)
To bądź za PiSem, nie musisz ich kochać, ale według mnie- konkrety się liczą, a jest ich sporo, w tym ta inwestycja, jeszcze jedno, Elbląg powinien znaleźć się w województwie pomorskim, z dziurą na wschodzie zginiemy.
(2020.07.17)
Za dużo wielokropek w twoich wypowiedziach. Słówek brakuje? Widać orlem z polskiego też nie jesteś.
(2020.07.17)
Tak z niemieckiego jestem lepszy. .. Jak ten pis nam wszystkim już mózgi zaorał. .. Tak nam wszystkim polakom. .. PiS to nie jest Polska!To tylko rząd który ją reprezentuje a robi to w sposób destrukcyjno-niszczycielski. A i jeszcze jedno, tak Elbląg powinien być w pomorskim już 20 lat temu!!!Gdańsk naszym bratem!!!
(2020.07.17)
Powrót do komentarzy