UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak z niemieckiego jestem lepszy. .. Jak ten pis nam wszystkim już mózgi zaorał. .. Tak nam wszystkim polakom. .. PiS to nie jest Polska!To tylko rząd który ją reprezentuje a robi to w sposób destrukcyjno-niszczycielski. A i jeszcze jedno, tak Elbląg powinien być w pomorskim już 20 lat temu!!!Gdańsk naszym bratem!!!