A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@GłębokaMyśl - SWIETE SLOWA, TOC OGŁUPIAŁO CAŁKIEM TE SPOŁECZEŃSTWO 60|+a teraz jest taka nagonka, szczujnie wypuścili, żeby w zarodku Trzaskowskiego zniszczyć, bo za mocno im zagraża. .. ..
@Koczkodan - Będzie konkurencją dla Hamburga
@beli70 - Biedny zaszczuty żuczku może lepiej schowaj się do swojej norki i nie wychodź bo złe pisiory krzywdę mogą zrobić.
@tatusku_wracaj - Krzywdę to ty możesz zrobić - i robisz - takimi wpisami. Włącz myślenie fanatyczny trolu - to nie boli.
A ty nie, bo ty jestes yentelygentny (inaczej)
To prawda w walonkach po plazy biegaja. Won z polski tam gdzie ziemie odzyskane tam niemiec i rusek zwycieza. niestety. pis powinien robic z tym porzadek. szanowac polakow pokoleniowych badac zyciorysy jak ruskie i niemochy.
@WaldemarKasta - W ukrainu nosz
Przesiedlency zza buga i dalejjjj. Z akcji wisla duuuzo tylko to juz poliaki. Pis niech pogoni.
Bolszewika gon.
Ciekawi mnie czy przemyślano propozycje zużycia piach do budowy dróg? Podczas budowy S7 wożono go z odległości ponad 100 kilometrów. .. .