Wybrany wątek opinii

Brawo PiS, brawo Jarosław Kaczyński. Elblag wchodzi na inny lepszy level
Koczkodan (2020.07.16)
@Koczkodan - newer ending story
(2020.07.16)
@Koczkodan - brawo Wiesław
(2020.07.16)
@Koczkodan - Elbląg odżyje za trzy lata, myślę że będzie miał wreszcie prezydenta.
(2020.07.17)
@Koczkodan - Będzie konkurencją dla Hamburga
(2020.07.17)
Powrót do komentarzy