Wybrany wątek opinii
Brawo PiS, brawo Jarosław Kaczyński. Elblag wchodzi na inny lepszy level
Do moderacji
Odpowiedz
114
61
@Koczkodan - newer ending story
Do moderacji
Odpowiedz
7
35
@Koczkodan - brawo Wiesław
Do moderacji
Odpowiedz
4
14
@Koczkodan - Elbląg odżyje za trzy lata, myślę że będzie miał wreszcie prezydenta.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Koczkodan - Będzie konkurencją dla Hamburga
Do moderacji
Odpowiedz
2
0