UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@WaldemarKasta - Wierzę w jednego PRZYWÓDCĘ JAROSŁAWA POLSKĘZBAWA NAJDROŻSZEGO i marionetki jego JEDYNEGO i WSPANIAŁEGO. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
GłębokaMyśl
@WaldemarKasta - Wierzę w jednego PRZYWÓDCĘ JAROSŁAWA POLSKĘZBAWA NAJDROŻSZEGO i marionetki jego JEDYNEGO i WSPANIAŁEGO. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
GłębokaMyśl