UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@@Kibic Olimpii od 1972 r - Ja nie mogę. Ludzie wam odwala. Idzie jeden z drugim na lody. Teź mi wyczyn. Jak będzie jeden z drugim chlał wódę lub piwo to wtedy napisz. Po bułki też chodzi? Jeśli tak to na szubienicę z nim. Jestescie żałośni. Ja widziałem Węgera jak paliwo tankował. Do prokuratury go !!!!!
Kibicuję