65
11.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Paweł zapewne jesteś zadowolony z ostatnich wyników mojej Olimpii Elbląg ale ja NIE i tobie mówię stanowcze NIE dla twojej prezesury na A8!!!!!
(2020.07.11)

info

20  
  1
W tym miescie zawsze tak będzie. wy piszacy tutaj na to po stokroc zasługujecie. Dla was prowincjuszy wyższa liga? Ubaw po pachy. Gnijcie w tym bagnie z tym preziem jak najdłużej. A kazdy szanujacy sie piłkarz już dawno szerokim łukiem omija to bagno elbląskie. piłkarskie i kibicowskie.
(2020.07.11)
Polecam najlepsze rożki Marlletto mają w Biedronce. Palce lizać. W promocji po 0,99.Pycha.
(2020.07.11)
Najlepsze lody są niestety na placu Pigalle.
(2020.07.11)

info

5  
  3
Tobie dam loda za darmo. Chcesz?
(2020.07.11)
A w Bytovii w hokeja graja, prwadzili 2 : 0 a teraz przegrywaja
5:5 (2020.07.11)

info

2  
  0
No i widzisz Tomek jak kibice tobie dziękują za twoją grę w Olimpii? Wstyd mi za tych pętaków co trolują i hejtują tylko po to aby komuś dokopać. Za stary już jestem żeby za takich smarków przepraszać. Dla normalnych i starszych kibiców znających się na piłce jesteś obok Węgiego najbardziej zaangażowanym i cennym piłkarzem dla klubu. Trzymaj się i zdrowiej.
Starykibic (2020.07.11)

info

29  
  1
Goscie prawde pisza, ja tez go widzialem na lodach, nie bede pisal z kim bo jeszcze sie stara dowie, ale jak by zaczal chlac to napiszcie, bo zbieram butelki
Zooo mo (2020.07.11)
90% piszących to oszołomy których nic nie zadowoli czy wygrają czy przegrają i tak źle i tak nie dobrze, najlepiej wez kreske to świat ci zawiruje i będzie hali.
KibicO (2020.07.11)
@Zooo mo - Obturlasz mi trąbé to dostaniesz dychę. Wchodzisz?
(2020.07.11)