UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zrobić referendum. Wywalic ten układ od 3 dekad i wybrać młodego i kumatego prezydenta. To co robi obecna świta i kasta. To woła o pomstę do nieba. Żeby nie obcioł Wróbel dotacji i podpisał deklaracjè dla PZPN w sprawie wymogów stadionu do gry w 1 lidze. Ten zespół by się nie rozleciał i Nocoń dziśiaj by się bił o lokatę nr 1 lub 2 w tej lidze.

Tylko referendum