UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zrobić referendum. Wywalic ten układ od 3 dekad i wybrać młodego i kumatego prezydenta. To co robi obecna świta i kasta. To woła o pomstę do nieba. Żeby nie obcioł Wróbel dotacji i podpisał deklaracjè dla PZPN w sprawie wymogów stadionu do gry w 1 lidze. Ten zespół by się nie rozleciał i Nocoń dziśiaj by się bił o lokatę nr 1 lub 2 w tej lidze.

Tylko referendum

Anuluj