UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niektórzy dobrze piszą. Konieczne zmiany na Ratuszowej jak i na A8.Przecież klub Olimpia to nie jest klub olsztynian, ostródzian gdańszczan czy gdynian. Tylko nasz elblążan. Dlatego przedstawiciel nas elblązan w Ratuszu jako wybrany przez nas prezydent. Powinien o taki klub jak Olimpia dbać i o jego infrastrukturę. Śmiechu warte żeby w 75 lecie klubu kibice drżeli o byt Olimpii z braku pieniędzy z miasta o brak modernizacji stadionu.

Kibic od Łazarka po Wichniar