UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niektórzy dobrze piszą. Konieczne zmiany na Ratuszowej jak i na A8.Przecież klub Olimpia to nie jest klub olsztynian, ostródzian gdańszczan czy gdynian. Tylko nasz elblążan. Dlatego przedstawiciel nas elblązan w Ratuszu jako wybrany przez nas prezydent. Powinien o taki klub jak Olimpia dbać i o jego infrastrukturę. Śmiechu warte żeby w 75 lecie klubu kibice drżeli o byt Olimpii z braku pieniędzy z miasta o brak modernizacji stadionu.

Kibic od Łazarka po Wichniar

Anuluj