UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No pewnie po co ma jechać 1200 km jak można przecież iść na lody, nie ma sprawy. Przecież i tak o nic nie gramy. Smacznego.
No pewnie po co ma jechać 1200 km jak można przecież iść na lody, nie ma sprawy. Przecież i tak o nic nie gramy. Smacznego.