A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tęsknię za czasami PO gdy pracowałem za 7 zł na smieciówce.
Szambiarz z warszawy to twój idol.
Ludzie błagam was nie dajmy Trzaskowskiemu żadnych szans 12 Lipca. Mam nadzieję, że Polacy staną na wysokości zadania
Jak to powiedział Marek Jakubiak- nie ma co gdybać jaki jest Andrzej Duda- wybór jego na Prezydenta RP jest po prostu obowiązkiem cywilizacyjnym. I wszystko w temacie.
Odbyło się zebranie elbląskiego betonu, blokującego rozwój tego jeszcze miasta.
Jak usłyszeli, że bursztyn jest na Przekopie. To od razu kombinowali, aby zablokować przekop i sobie portfele napełnić pieniędzmi z bursztynu. Ale na szczęście wszystkie pieniądze z bursztynu poszły na Przekop Mierzei Wiślanej. A z Koleją Nadzalewową to co było? Też przeszkadzali. Jakby mieli w planie to wszystko sprzedać. Wróblewski już sprzedał dworzec Elbląg-Zdrój
Borys Budka zlodziej baran wooon z tego miasta
Byłem, widziałem. Obraz nędzy i rozpaczy. Gdyby tyle osób przyszło na spotkanie w takim Suchaczu czy Tolkmicku, noooo to ok. Z całym szacunkiem do tych miejscowości. Ale w 100 czy ponad tysięcznym mieście. .. .. no aż żal mi się ich zrobiło. .. .. Podejrzewam że gdybym chciał zrobić swój happening i podzwonił do znajomych to więcej by przyszło. .. ..
Panie Missan kto w Elblągu niszczy służby medyczne.
Wystawiam panu rachunek za niszczenie miasta.
Ogłaszam challenge obywatelski do wystawienia rachunku włodarzom miasta.
Mam nadzieję, że nie obowiązuje dziś cenzura.
"PiS PO jedno zło"- trochę masz racji ale np wg mnie to jednak PIS to mniejsze zło. .. .. zacytuję panią Kopacz, czy to jej córkę, nie pamiętam ale "Jak wygra Trzaskowski to jadę do Kanady":)Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do uczestnictwa w wyborach.