UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak usłyszeli, że bursztyn jest na Przekopie. To od razu kombinowali, aby zablokować przekop i sobie portfele napełnić pieniędzmi z bursztynu. Ale na szczęście wszystkie pieniądze z bursztynu poszły na Przekop Mierzei Wiślanej. A z Koleją Nadzalewową to co było? Też przeszkadzali. Jakby mieli w planie to wszystko sprzedać. Wróblewski już sprzedał dworzec Elbląg-Zdrój