UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Missan kto w Elblągu niszczy służby medyczne. Wystawiam panu rachunek za niszczenie miasta. Ogłaszam challenge obywatelski do wystawienia rachunku włodarzom miasta. Mam nadzieję, że nie obowiązuje dziś cenzura.