UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Missan kto w Elblągu niszczy służby medyczne. Wystawiam panu rachunek za niszczenie miasta. Ogłaszam challenge obywatelski do wystawienia rachunku włodarzom miasta. Mam nadzieję, że nie obowiązuje dziś cenzura.


Anuluj